Blog

Domácí Blog

Dräger Fire Dragon Tour 2017

0

V těchto dnech probíhá ojedinělá akca spojená s prezentací mobilního výcvikového systému Dräger Fire-Dragon.

Součástí prezentace je i diskuse na téma „Bezpečná a efektivní práce v hořících zakouřených prostorech s využitím nejmodernějších dostupných technologií“ a prezentace různých výcvikových systémů.

Náš mobilní výcvikový kamion můžete vidět přímo v akci během Hasičských slavností v Litoměřicích, dále potom ve dnech 12.- 17.června v sídle společnosti Dräger v Česlicích a následně pak od 19. do 21. června v Pardubicích. Celá Tour skončí 23.-24.června v Ostravě„, říká Pavel Hroch, z Dräger Safety s.r.o.

TFA: O pohár Prezídia Moravské hasičské jednoty

0

První ročník o pohár Prezídia Moravské hasičské jednoty se uskuteční na Brněnském výstavišti při příležitosti veletrhu Pyros. Přenos začíná od 9.00, tak sledujte

Přímý přenos:

Startovní/Výsledková listina
Upozorňujeme, že se jedná pouze o orientační STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVOU listinu

Český pohár ve dvojboji 2017 – České Budějovice

0

Český pohár ve dvojboji pokračuje dalším kolem na jihu Čech. V pátek od 10:00 v Českých Budějovicích nastoupí závodníci na start stovek a věží.

Záznam

Záznam

adidas + LS e-shop

Startovní/Výsledková listina
Upozorňujeme, že se jedná pouze o orientační STARTOVNÍ a VÝSLEDKOVOU listinu

Český pohárv 2017 v běhu na 100m s překážkami – OSTRAVA

0

Přímý přenos

Startovní\\Výsledková listina
Upozorňujeme, že se jedná pouze o orientační STARTOVNÍ\\VÝSLEDKOVOU listinu

Český pohár ve dvojboji 2017 – Ostrava

0

Český pohár ve dvojbojích pokračuje druhým kolem v Ostravě. V pátek v podvečer závodníci nastoupí na start věží a v sobotu dopoledne se pokračuje stovkami.

Přímý přenos

adidas + LS e-shop

Startovní//Výsledková listina
Upozorňujeme, že se jedná pouze o orientační STARTOVNÍ\\VÝSLEDKOVOU listinu

Užitková vozidla Ford

0

Středu 17.května si vybrala společnost Ford Motor Company s.r.o. k prezentaci svých užitkových vozidel a představení možností jejich speciálních nástaveb. V nádherném prostředí Hotelu Akademie Naháč blízko sjezdu z D1 se zaplnilo parkoviště různými typy vozidel Ford. Od vysokozdvižné plošiny, přes valník s prodlouženou kabinou, nebo obytný speciál, až po sanitní vozidla.

Nás ale nejvíce zajímaly přestavby určené pro hasiče, reprezentované nástavbou DA na bázi vozů FORD TRANSIT a FORD TOURNEO CUSTOM a nebo velitelské vozidlo na podvozku FORD RANGER.

„Od roku 2016 se systematicky věnujeme dobrovolným hasičům. V loňském roce jsme jim dodali více než 200 vozidel typu DA-L1Z a podíleli se tak z více než 50% na čerpání dotace na vybavení jednotek dobrovolných hasičů“, říká Petr Šimůnek ze společnosti Ford Motor Company s.r.o. „S potěšením mohu konstatovat, že se naše vozy u dobrovolných hasičů osvědčily a tato pozitivní zpětná vazba se odráží i na dodávkách těchto vozidel v roce 2017.“

V krátké prezentaci společnosti Ford Auto Trutnov si můžete prohlédnout Ford Transit, určený pro JSDHO.

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,021FanoušciLike
5,770FollowersOdebírat
78FollowersOdebírat
6,731OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV