Několikanásobný mistr světa, člen Ruského reprezentačního týmu Ruslan Chuběcov nám odpověděl na několik otázek.

Ruslane, něco málo o tobě…

Jsem rodák z Kavkazu. Narodil jsem se 2. Srpna 1984 ve Vladikavkaze, republika Severní Osetie. Žiju a pracuju v Sankt Peterburgu jako hasič 14.obvodu.
Родился я на Кавказе в Республике Северная Осетия город Владикавказ 02.08.1984 года,живу и работаю сейчас в городе Санкт-Петербурге в пожарной охране 14 отряда.

IMG_3706

Jak jsi se k požárnímu sportu dostal?

Když jsem v roce 2002 přišel na univerzitu požární bezpečnosti do Skt.Peterburgu, začal jsem se věnovat požárnímu sportu. Před tím jsem byl zápasník ve volném stylu. Nyní se už věnuji jen požárnímu sportu.
Пожарно-прикладным спортом начал заниматься я в 2002 году когда поступил в Санкт-Петербургский университет МВД России факультет пожарной безопасности. Кроме пожарного спорта с 2002 года никаким не занимался,а до этого занимался вольной борьбой два года.

Co nyní děláš a jaké máš plány na letošní rok?

Momentálně se připravuji na Ruský halový šampionát, který bude probíhat už od 3.března. Pak už nás čeká venkovní sezóna s hlavními vrcholy jako letní mistrovství Ruska a samozřejmě nejhlavnější bude Mistrovství světa, které proběhne u nás v Saratově.
Сейчас готовлюсь к чемпионату России которая будет 3 марта. Основные старты это зимний чемпионат Росии и летний и самый основной чемпионат мира который пройдёт у нас в России в городе Саратов.

-7ffDbkqHvo

Co se ti na požárním sportu nejvíc líbí?

Stále nás to nutí se zlepšovat a dosahovat lepších a lepších časů.
В нашем спорте мне нравится развиваться,улучщать свой результат,трудиться и показывать хорошее время .

A letošní cíle?

No, cíle … co se týká sportu, chtěl bych dosáhnout co nejlepších výsledků jak pro sebe, tak pro tým. Minimálně bych se chtěl dostat do finále mistrovství světa :)
Ну цель :) что касается спорта,то в 2019 году хочется показать хорошее время для себя и конечно же для своей команды,как минимум бежать в финале на Чемпионате МИИИРА !!!

IMG_3943

Co bys vzkázal fanouškům, kteří ti drží palce?

Všem přeju co největší úspěchy. Ve sportu dosáhnout svých cílů, stále se zlepšovat a hlavně pevné zdraví.
Фанатам желаю огромных успехов. B спорте,добиваться заданных целей,стремиться быть лучщим,а самое главное им здоровья.

Děkuji za rozhovor
Karel Švéda

ADHR

PODÍL