Galerie

Domácí Galerie

Hasiči podporují Českou chuťovku

0

Možná se ptáte proč? Prostě proto, že spousta hasičských akcí je vyhlášená dobrou domácí kuchyní. A opět se také ukázalo, že má-li potravina skutečně chutnat, musí být vyrobena
z kvalitních vstupních surovin a také šetrnými postupy při respektování specifických preferencí českého spotřebitele. Takto vyrobené potraviny pak často svou kvalitou i chutí předčí i ty nejlepší zahraniční.

web-ban-hvp-1920x270-2

Již 11. ročník soutěže o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2019 a Dětská chuťovka 2019 se konal pod záštitou 1. místopředsedy Senátu Jiřího Růžičky, místopředsedů Senátu Jana Horníka a Milana Štěcha, Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova a ministra zemědělství Miroslava Tomana. Uspělo celkem 61 českých firem, jejichž představitelé převzali na slavnostním vyhlášení výsledků ve čtvrtek 10. října v Senátu ocenění za nejchutnější potraviny vyrobené v České republice. Značkou ČESKÁ CHUŤOVKA 2019 se tak může nově pyšnit 185 výrobků (o 12 víc než loni) a značkou DĚTSKÁ CHUŤOVKA 2019 pak dalších 26 (o 3 méně než loni). Titulem Rytíř české chuti byli poctěni Jana Dostálová (za významný přínos potravinářskému výzkumu a jeho osvětu) a Jaroslav Radoš (za úspěšný rozvoj výroby jakostních a chutných masných výrobků v podkrušnohorském regionu). Cenu novinářů předala za jejího hlavního partnera Hasičskou vzájemnou pojišťovnu a.s, obchodní ředitelka Ing.Vladimíra Ondráková.

Kdo si chce opravdu pochutnat a navíc si případně srovnat své vlastní chuťové preference s verdiktem odborné či dětské poroty, nalezne seznam těch letošních, ale i v předchozích letech oceněných potravin, pyšnících se značkou ČESKÁ CHUŤOVKA nebo DĚTSKÁ CHUŤOVKA, jakož i další aktuální informace, na www.ceskachutovka.cz nebo facebooku ankety. K dispozici zájemcům je rovněž přehledná interaktivní Databáze vítězů České chuťovky a Dětské chuťovky

O pohár CTIF města Velké Meziříčí 2019

0

Závěr Litovel Ligy CTIF 2019 proběhnul ve Velkém Meziříčí

Odkaz na celkové výsledky najdete v článku na dh.cz

99139-4f-litovel-hasicska11

Fotogalerie ze Saratova 2019

0

Během mistrovství světa v Saratově vznikla spousta snímků. Bohužel vše běží tak neuvěřitelně rychle, že jsme stihli jen všechny fotky „nasypat“ na naše Rajče a pokud o některou z nich projevíte zájem, zde jsou k dispozici.

Ještě jednou děkuji všem našim partnerům, kteří nás na cestě do Saratova finančně podpořili. Budeme rádi, když jako poděkování kliknete na jejich banner pod článkem

Banner PROIZS

Bison ořízlý

KOVPAL uříznutý

Veletrh PYROS zahájen

0

Dnes dopoledne zahájil premiér Andrej Babiš trio veletrhů na Brněnském výstavišti. Kromě IDETU a ISETU zde probíhá specializovaný veletrh určený především odborníkům z oblasti požární ochrany, činností integrovaného záchranného systému, ochrany zdraví, života a majetku PYROS, který je jedničkou v ČR s dlouholetou tradicí – první ročník se konal již v roce 1972. Je jedinečnou příležitostí získat přehled o fungování integrovaného záchranného systému a jeho jednotlivých složkách.

Návštěvníci mohou shlédnout množství zajímavých expozic předních českých výrobců a dodavatelů vybavení pro hasiče a záchranáře.

Venkovní prostory zaujmou zejména IDET Arénou, kde probíhají dynamické ukázky PČR, Celní správy, AČR, HZS ČR a Vezeňské služby ČR a Městské policie

Pyros ISET 2019 1920x270

Uvidíme se na PYROSU v Brně

0

Od 29. května do 1. června se na brněnském výstavišti otevře přehlídka požární a bezpečnostní techniky určená jak profesionálům z hasičských a policejních sborů, tak dobrovolným hasičům, bezpečnostním službám nebo pracovníkům v oboru BOZP. Konají se zde totiž 19. mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS a 10. mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET.

Veletrhům PYROS a ISET je vyčleněn pavilon F. Vedle techniky pro hasiče nechybí ani zařízení požární ochrany, bezpečnostní a policejní technika, monitorovací zařízení nebo ochrana před povodněmi.

Vstupenky na bezpečnostní veletrhy IDET/PYROS/ISET zakoupíte již nyní online za zvýhodněnou cenu 210 Kč. Vstupenky na místě pořídíte za 310 Kč. První dva dny je vstup na veletrhy umožněn pouze osobám starších 16 let.

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti koná akce Den bezpečnosti – Záchranáři dětem. Výstaviště se tak po třech dnech určených zejména odborníkům otevře široké veřejnosti. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů či záchranářů. Hlavní část programu se uskuteční v pavilonu Z. Atraktivní bude také výstava historické vojenské techniky, kterou pořádá Veteran Vehicle Club Březník. Skvělou podívanou nabídne soutěž v disciplínách TFA „O pohár prezídia Moravské hasičské jednoty“. Otevřeny budou v tento den i všechny expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F.

Provozní doba pro návštěvníky
29. 5. 2019 9:00 – 18:00 hod. (vstup od 16 let)
30. 5. 2019 9:00 – 18:00 hod. (vstup od 16 let)
31. 5. 2019 9:00 – 17:00 hod.
Den bezpečnosti na brněnském výstavišti
1. 6. 2019 9:00 – 17:00 hod. (vstup bez omezení věku)

Pyros ISET 2019 1920x270

BISON SPORTSWEAR podporuje hasičský sport

0

Do letošní stovkařské sezóny vstoupí trojice našich předních závodníků v dresech ze zbrusu nové kolekce od našeho předního výrobce Bison Sportswear. O rozjezdu spolupráce nás informoval manažer společnosti Miloslav Bělohoubek.

Proč jste si vybrali právě Markétu Markovou, Lukáše Kroupu a Dana Klvaňu?

Na požární sport se zaměřujeme dlouhodobě. Sledujeme průběžně jak týmové soutěže, tak také individuální závody. Všichni tři jmenovaní patří dlouhodobě do české špičky a my jsme český výrobce sportovního oblečení, který se zaměřuje na české zákazníky a vyrábí v česku. Protože naše produkty patří k těm nejlepším na trhu, směřovali jsme náš výběr také k těm nejlepším. Věříme, že spolu budeme schopni dále zlepšovat vysoký standard našich produktů.

V čem vaše spolupráce spočívá a co si od ní slibujete?

Nabídli jsme jim závodní a volnočasové oblečení od naší firmy z nových materiálů, v exkluzivních designech a střihovém provedení. Očekáváme od nich zpětnou vazbu, díky níž budeme schopni dále zlepšovat naše produkty. Dresy, týmové oblečení a doplňky pro hasičský sport, vyladěné podle připomínek nejlepších závodníků u nás budou určitě zajímavé i pro další sportovce. Řídíme se jednoduchým pravidlem, které platí ve všech sportech. Lepší, než sportovcům nutit něco, co vyhovuje nám, je vyrobit jim to co vyhovuje jim.

Spolupráce bude jednorázová, nebo si pro příští rok vytipujete někoho jiného?

Hodně bude záležet na tom, jak bude naše spolupráce probíhat, jak se nám podaří realizovat naše plány a jaká bude odezva v řadách hasičských sportovců. Pokud bude vše podle našich plánů, které bych ještě nechtěl úplně vyzradit, určitě se v další sezóně na naši podporu mohou těšit také další závodníci.

46bbaa0e63277174833a71df26911812

Kromě stovek podporujete i jiné druhy požárního sportu?

Dlouhodobě podporujeme různé hasičské ligy, kde oblékáme, mimo jiné, jejich vítěze. Naše dresy můžete vidět například na nejlepších družstvech z Jihočeské ligy, Blanenské ligy, Žďárské ligy, Slovensko-Moravské ligy, nebo také z celé řady hasičských lig na Slovensku.

V letošní sezóně v našich dresech nastoupí také všechny Slovenské reprezentační výběry, jejichž design právě dokončujeme, dále reprezentace Chorvatska a volnočasové oblečení využívá například Česká reprezentace v TFA

Bison Sportswear to není ale jen požární sport. Kde všude můžeme vaše výrobky najít?

Dobrá otázka… Právě v těchto dnech bojují v našich dresech hokejisté Jihlavské Dukly o návrat do Extraligy, naše dresy nosil i reprezentační tým florbalistů Austrálie. Podporujeme FireTV, soutěž MISS Hasička… Nejvíce nás ale těší, že naše dresy obléká tisíce týmu ve všech sportech. Ať už jsou to profesionálové, nebo amatéři, všichni mohou využívat tu nejlepší dostupnou kvalitu za přijatelnou cenu. Ať už se jedná o grafiku, střihové provedení, použitý materiál nebo sublimační tisk, za vším, co opustí naši výrobu, si stojíme.
Naše oblečení je prostě všude tam, kde chtějí být výjimeční a velcí výrobci nedokáží reagovat na přání originálního designu dresů.

Děkuji za odpovědi a přeji Vám i zmíněné trojici závodníků hodně úspěchů v následující sezóně.

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,174FanoušciLike
6,006FollowersOdebírat
89FollowersOdebírat
0OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV