Nezařazené

Domácí Nezařazené

FIRETV mediální partnerem Ankety Dobrovolní hasiči roku.

0

V roce 2023 pokračujeme ve spolupráci s Anketou Dobrovolní hasiči roku. Čeká nás 13.ročník této velkolepé akce a my jsme velice rádi, že budeme pokračovat i nadále.
Pro ADHR vysíláme dvě tiskové konference a finálový galavečer.

✅ 1. května – zahájení přihlašování na Roadshow s Českým Impulsem
✅ 23. května – zasedání Odborné poroty k zahájení ADHR 2023
✅ 24. května – zahájení 13. ročníku ADHR 2023

Více informací naleznete na webových stránkách ADHR

https://www.adhr.cz/

Westernové městečko Šiklův mlýn – OHEŇ A VODA – ŠIKLÁK 2023

0

Šikland je největší přírodní zábavní park v České republice, který na jediném místě nabízí vše pro ideální dovolenou nebo výlet. V samém srdci Šiklandu se nachází první westernové městečko v ČR Šiklův mlýn, které nabízí zábavu a vyžití pro celou rodinu. Dovolenkáři i vícedenní návštěvníci mají možnost složit svoje hlavy v jednom ze dvou hotelů (Hotel Colorado Grand, Hotel Arizona) a pro milovníky kempování je vybudován Central kemp, který nabízí ubytování ve stanu, karavanu, chatce, mobilhome a srubu. Milovníky dobré kuchyně nasytíme v jedné z našich restaurací. V teplých letních dnech se můžete osvěžit a zrelaxovat v přírodním aquaparku, který se nachází hned vedle Central kempu. Odvážlivci mají možnost svoji statečnost ověřit v nedalekém 3 km vzdáleném strašidelném zámku Draxmoor, jenž otevírá své brány dětem jakéhokoli věku.

       OHEŇ A VODA – ŠIKLÁK 2023     

                                 28. – 29.7.2023

Celorepublikové setkání hasičů a hasičské techniky v největším přírodním zábavním parku v ČR.Setkání hasičů ze všech koutů republiky, kteří předvedou své dovednosti. Akce bude součástí programu westernového městečka Šiklův mlýn a kromě mnoha ukázek z práce hasičů, uvidíte také skvělý westernový program, Velkou noční ohňovou show s mnoha pyrotechnickými i ohňovými efekty a megaohňostrojem. Akce je určená i široké veřejnosti, tak Vám nic nebrání vzít s sebou i rodiny a užít si zábavu společně.

 

PÁTEK 28.7.2023
10:00 – záhájení ve westernovém městečku
11:30 – AKČNÍ DIVADLO
13:30 – Westernová show
16:00 – AKČNÍ DIVADLO
17:00 – KONCERT ARGEMA

SOBOTA 29.7.2023
10:00 – záhájení ve westernovém městečku
11:30 – AKČNÍ DIVADLO
13:30 – Westernová show
16:00 – AKČNÍ DIVADLO
16:30 – povídání s Jaroslavem Valterem
17:00 – KONCERT OLGA LOUNOVÁ
21:30 – VELKÁ OHŇOVÁ SHOW 2023
22:00 – Megaohňostroj
22:15 – Diskotéka ve westernovém městečku

KOMPLETNÍ INFORMACE A REGISTRACE NA AKCI:

https://www.sikland.cz/hasici/

Přenosy z Extraligy ČR V PÚ opět živě na FIRETV

0

Dnes jsme se zúčastnili členské schůze Extraligy České republiky v požárním útoku. Jsme velice rádi, že i další ročník budeme opět vysílat živě na našem webu :). Ročník 2023 bude plný změn, pokusíme se zvednout kvalitu přenosů zvýšením rozlišení videa až na 4K pokud nám to internetové připojení dovolí. Máte se na co těšit

9. ročník Velikonoční soutěže – Zdešov

0

Přímý přenos z Velikonoční soutěže v požárním útoku. Zdešov je místem kam se již devátým rokem sjíždějí na začátku sezóny týmy, aby předvedly a změřily síly po zimní přípravě. Závod odstartuje v sobotu 8.4.2023 a naše kamery budou pochopitelně při tom.

SPORT SERVIS PS ING. KAREL GÁBA partnerem FireTV

0

Spojení značek Firetv se SPORT SERVIS PS ING.KAREL GÁBA vzniklo z dlouholetého přátelství a spolupráce z přenosů z Babic. Babice byly pořadatelé Extraligy České republiky v požárním útoku a jsou také pořadatelé October CUPU, jedné z největších soutěží v Česku a na Slovensku.

Zrod SPORT SERVIS PS je spojen s obdobím rozmachu požárního sportu. Okolo roku 1995, kdy se začalo tímto sportem zabývat více a více sborů dobrovolných hasičů a tudíž se začala tvořit větší konkurence, rozhodovalo o výsledcích sebemenší zlepšení techniky a to ať už provedení dané disciplíny, či techniky míněné jako vybavení.

Po marném shánění informací, které by pomohly zlepšit výkon techniky, tak aby byla konkurence schopná, vše nakonec vyústilo ke konstrukci oběžného kola , z čehož nakonec vznikl pilotní model známý pod názvem „Oběžné kolo – model 98“ (6 lopatek + 6 přídavných).
„Model 98 byl tedy startérem motoru SPORT SPERVIS PS

Po tomto se dalo vše do pohybu a nabralo ten správný spád. Začaly úpravy sběračů, první motory 1,6 l (SDH Babice, Bojkovice, Valšovice …), následně obsahy 1,8 a 1,9, „Oběžné kolo – model 2003“ a s tímto také přišly ještě další úpravy, např. vylepšení hydrauliky čerpadla a dílů motoru.
V posledních letech je prováděna úprava každoročně cca pro 50 – 70 odběratelů v různém rozsahu. Od úprav čerpadel, kompletních přestaveb, až po dodávky sportovních PS.

Výběr zákazníků, alespoň z poslední doby, najdete v odkaze reference. Společně s tímto, bych všem zveřejněným chtěl poděkovat za zprostředkování reklamy.

  • Kompletní úpravy PS (z nových i starších dílů PS (dle dohody a přání odběratele)
  • Úpravy motorů na obsahy 1,6; 1,8; 1,9; 1,9+; 2,0 (dle přání odběratele)
  • Kompletace motorů
  • Úpravy čerpadel
  • Dodávky kompletních sportovních PS (dle přání odběratele)
  • Dodávky jednotlivých dílů na PS

U každé nově sestavené PS a také na přání zákazníků provádíme zátěžové zkoušky soustrojí. Během testu je měřen průběh průtočného množství v závislosti na měnícím se tlaku za současného měření otáček motoru.

Tento test je prováděn na stabilní nádobě vybavené patřičnými čidly, které zjišťují požadované hodnoty zobrazující se na digitálním displeji.
Toto zařízení umožňuje simulovat chování PS při požárním útoku.

 http://www.sportservisps.cz/

FireTV obnovuje spolupráci s BISON SPORTSWEAR

0

FireTV se i nadále snaží připravit na letošní sezónu co nejlépe a proto jsme se vrátili ke spolupráci s BISON SPORTSWEAR. Přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení nás opět obleče na ročník 2023 :).

Něco málo o našem partnerovi:

Jsme Bison Sportswear – přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Naší specializací je především zakázková výroba originálních kolekcí dresů pro všechny sporty. Každá sada našich dresů je originál přesně odpovídající požadavkům zákazníka.

Všechny produkty vyrábíme v České republice, máme tedy plnou kontrolu nad celým procesem výroby a ručíme za kvalitu každého výrobku. Naše dresy si ovšem oblíbili sportovci nejen v tuzemsku, ale prakticky po celém světě: na oblečení se značkou BISON můžete narazit ve všech zemích Evropské unie, v Kanadě, Spojených státech i Austrálii. Značnou část z nich pak tvoří dresy na zakázku pro profesionální sportovní kluby a organizace.

Příběh Bison Sportswear
Počátky naší firmy se datují do srpna roku 1995. Začínali jsme jako maloobchod s hokejovou výstrojí. Díky úspěšnému působení na trhu naše firma rostla jako z vody, a tak jsme se v roce 1998 začali zabývat také samotnou výrobou hokejových potřeb (bruslí, hokejek, hokejové výstroje) a hokejových dresů. Výrobu dresů jsme postupně rozšiřovali i na další sporty, až tato činnost samovolně přerostla v hlavní zaměření firmy.

V roce 2005 jsme (už pod názvem BISON) začali expanzi do zahraničí. Účastnili jsme se významných evropských veletrhů zaměřených na sport, díky čemuž jsme získali řadu zajímavých zakázek v zemích EU. Díky kvalitě našich výrobků tento trend pokračuje a zboží pro export dnes pokrývá větší část naší výroby.

V roce 2014 jsme udělali další krok vpřed otevřením nové výrobní haly se špičkovým zázemím. Zároveň jsme zmodernizovali a rozšířili veškeré technologické vybavení firmy. Díky tomu jsme byli schopni dostát rostoucí poptávce po našich dresech, zvýšit objem výroby a zlepšit koordinaci výrobních procesů.

 www.bison.cz

Podívejte se, jak to u nás vypadá.

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,174FanoušciLike
6,006FollowersOdebírat
89FollowersOdebírat
0OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV