Nezařazené

Domácí Nezařazené

Odessos Cup 2021 – Varna

0

Odessos Cup 2021 – Varna, Bulgaria – Final results

PROIZS banner kopie

1.den

2.den

Best disciplines results:

3.den

4.den

Bison ořízlý

XII. MISTROVSTVÍ ČR CTIF Dvůr Králové nad Labem 2021

0

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a Hasičský záchranný sbor Královehradeckého kraje vás zvou na XII. MISTROVSTVÍ ČR V KLASICKÝCH DISCIPLÍNÁCH CTIF pro družstva mužů a žen.

Ve Vysokém Mýtě proběhly poprvé u nás Rescue days

0

Letošní rescueDAYS.cz se připojily ke každoročně pořádaným výcvikovým programům v sousedních zemích. Během dvou dnů výcviků v záchranných pracích čelí hasiči v dané zemi několika obtížným scénářům a v rámci jejich realizace mohou vypracovat společná řešení problémů, se kterými se během záchranných operací denně setkávají. Akce vychází z mateřských rescueDAYS pořádaných v Německu.

Letos se u nás konaly 10. – 11. září 2021 ve Vysokém Mýtě na krásném historickém náměstí Přemysla Otakara II. ve spolupráci s SDH Vysoké Mýto, s podporou SH ČMS a za přispění KSH Pardubického kraje.

Pro více než stovku účastníků na rescueDAYS cz bylo připraveno 5 různých scénářů na 10 stanovištích. Pracovní skupiny vedli čeští, ale i zahraniční instruktoři z mezinárodního týmu WEBER RESCUE SYSTEMS. Během této dvoudenní akce se účastníci potýkali se scénáři, které byly inspirovány skutečnými nehodami. Připravené scény dávaly příležitost si vyzkoušet a použít nejnovější záchranné postupy za použití moderní techniky.

Více se o akci dozvíte zde

Screenshot 2021-09-17 at 07-45-49 LUING PYREX Group - Vše pro bezpečnost

TK k nominacím ADHR proběhne v přímém přenosu

0

Do 11. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku se se svými zásahy a dobrovolnou činností přihlásilo 120 jednotek a sborů dobrovolných hasičů. Aktuálně probíhá formální kontrola přihlášek v souladu s pravidly Ankety, po které bude následovat ověřování uvedených údajů. Všechny platné přihlášky budou poté předány členům Odborné poroty, která z nich nominuje 25 přihlášek JSDHO a 25 přihlášek SDH a HS na ocenění Dobrovolní hasiči roku, jejichž výsledné pořadí určí až finálové veřejné hlasování.

Přímý přenos odvysíláme v pátek 10. září od 10 hodin.

ADHR

JČHL 2021 – Mydlovary

0

Předposlední 9. kolo Jihočeské hasičské ligy bude v Mydlovarech na sklopné terče.

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,174FanoušciLike
6,006FollowersOdebírat
89FollowersOdebírat
0OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV