Veletrhy PYROS a ISET: Novinky pro lepší ochranu životů, zdraví i majetku

Již za několik dní otevře své brány pro návštěvníky Brněnské výstaviště, na němž se po dvou letech opět sejdou největší vystavovatelé hasičské, záchranářské a bezpečnostní techniky. Pro diváky je letos připraveno opět spousta zajímavých exponátů, ukázek a programů.

IMG_6221

IMG_6225

„Veletrh PYROS se letos koná již po devatenácté. Oficiální zahájení je ve středu 29. května v 11 hodin u pavilonu Z. Zúčastní se jej premiér Andrej Babiš, ministr obrany ČR Lubomír Metnar, ministr obrany SR Ing. Peter Gajdoš a další představitelé státních složek“, zve veřejnost tiskový mluvčí BVV Michal Svoboda. „Společně s PYROSEM se uskuteční i 15. mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET a 10. Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET.“

Návštěvníci se mohou těšit na velmi atraktivní exponáty i živé ukázky zásahových akcí. Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje bude po celou dobu veletrhu přímo před zraky návštěvníků zajišťovat praktický výcvik hasičů a samozřejmě bude aktivně zastoupen také dynamickými ukázkami zásahové techniky na terénním polygonu IDET ARENA.

Pyros ISET 2019 1920x270

Den bezpečnosti – Záchranáři dětem na brněnském výstavišti

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti koná akce Den bezpečnosti – Záchranáři dětem. Výstaviště se tak po třech dnech určených zejména odborníkům otevře široké veřejnosti. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů či záchranářů. Hlavní část programu se uskuteční v pavilonu Z. Atraktivní bude také výstava historické vojenské techniky, kterou pořádá Veteran Vehicle Club Březník. Skvělou podívanou nabídne soutěž v disciplínách TFA O pohár prezídia Moravské hasičské jednoty. Otevřeny budou v tento den i všechny expozice veletrhů PYROS a ISET v pavilonu F.

IMG_8335

PODÍL