Spojení značek Firetv se SPORT SERVIS PS ING.KAREL GÁBA vzniklo z dlouholetého přátelství a spolupráce z přenosů z Babic. Babice byly pořadatelé Extraligy České republiky v požárním útoku a jsou také pořadatelé October CUPU, jedné z největších soutěží v Česku a na Slovensku.

Zrod SPORT SERVIS PS je spojen s obdobím rozmachu požárního sportu. Okolo roku 1995, kdy se začalo tímto sportem zabývat více a více sborů dobrovolných hasičů a tudíž se začala tvořit větší konkurence, rozhodovalo o výsledcích sebemenší zlepšení techniky a to ať už provedení dané disciplíny, či techniky míněné jako vybavení.

Po marném shánění informací, které by pomohly zlepšit výkon techniky, tak aby byla konkurence schopná, vše nakonec vyústilo ke konstrukci oběžného kola , z čehož nakonec vznikl pilotní model známý pod názvem „Oběžné kolo – model 98“ (6 lopatek + 6 přídavných).
„Model 98 byl tedy startérem motoru SPORT SPERVIS PS

Po tomto se dalo vše do pohybu a nabralo ten správný spád. Začaly úpravy sběračů, první motory 1,6 l (SDH Babice, Bojkovice, Valšovice …), následně obsahy 1,8 a 1,9, „Oběžné kolo – model 2003“ a s tímto také přišly ještě další úpravy, např. vylepšení hydrauliky čerpadla a dílů motoru.
V posledních letech je prováděna úprava každoročně cca pro 50 – 70 odběratelů v různém rozsahu. Od úprav čerpadel, kompletních přestaveb, až po dodávky sportovních PS.

Výběr zákazníků, alespoň z poslední doby, najdete v odkaze reference. Společně s tímto, bych všem zveřejněným chtěl poděkovat za zprostředkování reklamy.

  • Kompletní úpravy PS (z nových i starších dílů PS (dle dohody a přání odběratele)
  • Úpravy motorů na obsahy 1,6; 1,8; 1,9; 1,9+; 2,0 (dle přání odběratele)
  • Kompletace motorů
  • Úpravy čerpadel
  • Dodávky kompletních sportovních PS (dle přání odběratele)
  • Dodávky jednotlivých dílů na PS

U každé nově sestavené PS a také na přání zákazníků provádíme zátěžové zkoušky soustrojí. Během testu je měřen průběh průtočného množství v závislosti na měnícím se tlaku za současného měření otáček motoru.

Tento test je prováděn na stabilní nádobě vybavené patřičnými čidly, které zjišťují požadované hodnoty zobrazující se na digitálním displeji.
Toto zařízení umožňuje simulovat chování PS při požárním útoku.

 http://www.sportservisps.cz/

PODÍL