Video

Domácí Galerie Video

VÝSLEDKY – Mistrovství ČR hry Plamen a dorostu

56

MČR Jablonec 2013

Záznam 4. dne MČR. Tentokrát finální den kategorie dorost.

FireTV
Podpoříte nás také sdílením na Facebooku FireTV nebo můžete odebírat zde náš Youtube kanál a být automaticky informování o nových videích a přenosech

Upoutávka na finále MČR dorostu – Jablonec 2013

Záznam Mistrovství ČR – dorost – Jablonec 2013

Záznam 1. dne mistrovství

Záznam dopoledne 2. dne mistrovství

Záznam odpoledne 2. dne Mistrovství ČR hry Plamen a dorostu

Celkové výsledky Mistrovství ČR hry Plamen

Běh na 60 m s překážkami – chlapci
Běh na 60 m s překážkami – dívky
Požární útok Plamen
Štafeta požárních dvojic
Štafeta 4 x 60 m
Štafeta CTIF
Požární útok CTIF
Výsledky ZPV – kompletní listina
Výsledky ZPV – pořadí družstev

Celkové výsledky Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v PS

družstva – dorostenci
družstva – dorostenky
jednotlivci – dorostenci
jednotlivci – dorostenky

Výsledky běhu na 100 m s překážkami:
celkové pořadí – dorostenci
celkové pořadí – dorostenky
pořadí družstev – dorostenci
pořadí družstev – dorostenky

Výsledky požárních útoků:
dorostenci
dorostenky

Výsledky dvoboje:
jednotlivci – dorostenci
jednotlivci – dorostenky

Výsledky štafety 4 x 100 m:
dorostenci
dorostenky

Testy:
družstva – dorostenci
družstva – dorostenky
jednotlivci – dorostenci
jednotlivci – dorostenky

Organizační zajištění a časový harmonogram mistrovství

Účastníci MČR a jejich charakteristiky

 

 

 

Už se to jednou stalo, bylo to neuvěřitelné a věříme, že se to může stát znova. Nominujte nás do opět soutěže Křišťálová lupa 2013 v kategorii zájmový web a ukažme společně všem kdo jsou hasiči zač a kolik nás je. Věříme, že díky Vám opět uspějeme Děkujeme
http://kristalova.lupa.cz/nominace/

Záznam – 1. den Jablonecká hala 2013

52

Sledujte záznam z prvního dne Jablonecké haly 2013.



Celkové výsledky Muži 100m
www.firetv.cz/jablonec/celkove_muzi.HTM
Celkové výsledky Muži 4x100m
www.firetv.cz/jablonec/muzi_stafety.HTM
Celkové výsledky Ženy 100m
www.firetv.cz/jablonec/celkove_zeny.HTM
Celkové výsledky Ženy 4x100m
www.firetv.cz/jablonec/zeny_stafety.HTM
Muži 100 m s překážkami

Ženy 100 m s překážkami

Jednotlivé rozběhy dlé jména najdete pod těmito odkazy:
100 m muži 1. kolo

Vrabec Milan
Arvai Jakub
Krbec Ondřej

Brabenec Jiří
Bělský Dominik
Brokeš Tomáš

Hruška Antonín
Frey Eric
Hospr Tomáš

Mláka Josef
Burda Libor
Hudec Vladimír

Kucharik Erik
Tarant Stanislav
Herman David

Zajan Jakub
Dal Marcel
Raizer Jan

Fúdr Jan
Bechný Jaroslav
Papuga Michal

Zapletal Radek
Vízner Michal
Škarupa Radim

Barták Martin
Soukeník Ondřej
Briestenský Martin

Belko Štefan
Dymeš Daniel
Ryl Karel

Hynek Lukáš
Pospíšil Jakub
Janský Petr

Gášek Jan
Jirčák Ondřej
Pola Ondřej

Pavelka Jakub
Blažek Tomáš
Heinrich Lukáš

Čermák Michal
Vácha Ondřej
Juren František

Bulín Michal
Langer Petr
Kubát Pavel

Jílek Jan
Laufke Michael
Provazník Martin

Motyka Jiří
Havlík Martin
Váňa Marek

Mládek Josef
Váňa Tomáš
Pěkný Jakub

Jirouš Jakub
Komárek Michal
Kunovský František

Slovák Pavel
Slatinský Petr
Cisárik Matúš

Gross Tomáš
Krupa Lukáš
Kokta Jiří

Těšický Jakub
Illichmann David
Dedecius Ondřej

Soukup Rostislav
Otýpka Luděk
Kozák Jakub

Mrozowski Libor
Krpec Pavel
Krivokapič Milan

Kuča Petr
Beran Vojtěch
Mencl Pavel

Kyněra Petr
Abrahám Pavel
Pitra Dominik

Vondra Adam
Vácha Libor
Brabence Ondřej

Hynek Milan
Figura Daniel
Zimmer Antonín

Bittner Toni
Netrval Milan
Burda Jaromír

Diviš Michal
Malast Jan
Radvan Jaroslav

Sambil David
Gryč Jakub
Levý Radek

Pavlíček Jakub
Mikulenka Zbyněk
Růžička Vojtěch

Tydrych Lukáš
Pitrmoc Ladislav
Pavelka Marek

Fiala Jiří
Kadara Josef
Krykorka Jiří

Kuba Anton
Pipiš Daniel
Hrbáč Adam

Hynek Milan
Gierlowski Michal
Kšána Petr

Paška Pavel
Janoušek Jaroslav
Tomšíček Vojtěch

Pavelka Denis
Brožek Josef
Vlček Tomáš

Dobeš Filip
Fila Vojtěch
Škodný Jiří

Gross Jakub
Mlejnek Jan
Tykal Marek

Studnička David
Donát Václav
Stodola Jan

Benada Michal
Šmída Adam
Klech David

Hůla Jan
Hudáč Jaroslav
Gut Zdeněk

Hazmuka Roman
Janda Michal
Kříž František

Šafařík Michal
Wolf Ondřej
Walica Jiří

Medvecký Marko
Paulíček Stanislav
Rudolf Radek

Štěpánek Milan
Tydrych Michal
Franěk Lukáš

Kuchařík Petr
Hrdlička Vašek
Vráblík Jan

Pavlišta František
Šulek Ján
Divoš Václav

Dopirák David
Sedláček Milan
Hruška Ondřej

Vašulín Miloš
Durlák Michal
Preclík Jan

Gehlert Tom
Daněk Tomáš
Mláka Peter

Skalka Tomáš
Strašil Martin
Vild David

Hanuš Jiří
Fryč Tomáš
Říma Jaroslav

Sikora David
Strnad Jiří
Volf Jiří

Vaculín Petr
Vondra Kuba
Svoboda Jaroslav

Netolický Tomáš
Langer Petr
Herian Jiří

Kolka Michal
Nadrchal Lukáš
Hyčka Vojtěch

Jiroud Tadeaš
Thale Sebastian
Hrdlička Jaroslav

Štinčík Viliam
Šuba Radek
Jonáš Aleš

Grassl Petr
Kožina Lukáš
Adam Josef

Lidmila Martin
Maňas Pavel
Harasimovič Jindřich

Jiráček Vojtěch
Sejkora David
Kroupa Lukáš

Žemlička Jakub
Novotný Václav
Šeiner Václav

Kalous Dominik
Vitko Peter
Trunec Pavel

Hrbáč Adam
Žak Vlastimil
Lidmila Jaromír

Tregner Karel
Bouška Libor
Ďuršík Michal

Klimeš Martin
Žilík Vojtěch
Kuběna Jan

Rulík Martin
Diviš Vladimír
Navrkal Luboš

Arvai Miroslav
Plavec Štěpán
Gryč Martin

Fabián Michal
kahánek Ondra
Roháč Martin

Čekal Michal
Vincenci Jan
Malý Josef

Vaněk Filip
Masný Matěj
Dušek Jakub

Stuchlík Martin
Režný Michal

100 m muži 2. kolo

Klimeš Martin

Donát Václav
Škodný Jiří
Kuba Anton

Papuga Michal
Svoboda Jaroslav
Sikora David

Mládek Josef
Tregner Karel
Tydrych Michal

Vrabec Milan
Kuběna Jan
Adam Josef

Hynek Milan
Masný Matěj
Ďuršík Michal

Pospíšil Jakub
kubát Pavel
Čekal Michal

Kahánek Ondra
Belko Štefan
Váňa Marek

Frey Eric
Jiráček Vojtěch
Tydrych Lukáš

Skalka Tomáš
Provazník Martin
Tomšíček Vojtěch

Slovák Pavel
Lidmila Jaromír
Růžička Vojtěch

Pavelka Marek
Gryč Jakub
Herian Jiří

Kuchařík Petr
Langer Petr
Arvai Miroslav

Tykal Marek
Kadara Josef
Vlček Tomáš

Netrval Milan
Pavelka Jakub
Paulíček Stanislav

Burda Jaromír
Bechný Jaroslav
Fúdr Jan

Janda Michal
Mrozowski Libor
Gášek Jan

Vráblík Jan
Roháč Martin
Grassl Petr

Arvai Jakub
Těšický Jakub
Žák Vlastimil

Jirouš Jakub
Zajan Jakub
Volf Jiří

Dopirák David
Lidmila Martin
Pěkný Jakub

100 m ženy 1. kolo

Jonová Karolína
Bublová Nikola
Plačková Václava

Reinwartová Lucie
Seberová Klára
Hlavinková Monika

Havelková Daniela
Krunčíková Anna
Dvořáková Radka

Hazmuková Klára
Dušánková Simona
Rejmanová Pavlína

Hořáková Martina
Havlová Šárka
Těšická Karolína

Marková Markéta
Hynčicová Ivana
Marková Markéta

Šubrtová Barbora
Cíchová Aneta
Machalová Veronika

Havlíková Natálie
Fibichová Alena
Robenková Jitka

Kšánová Štěpánka
Pavlíková Ester
Chovancová Petra

Hájková Karolína
Laufková Simona
Šejbová Veronika

Trčková Jana
Hatašová Anežka
Nechvátalová Lucie

Kolibová Magdaléna
Mifkovičová Petra
Borůvková Veronika

Javůrková Karolína
Škrobáková Dominika
Hrouzková Andrea

Pušová Renáta
Korsová Helena
Urlichová Jana

Kaslová Alena
Grauová Dagmar
Kašparová Kristýna

Bartuňková Barbora
Racková Jana
Kaňková Pavla

Dušková Romana
Zitná Kateřina
Darebníková Tereza

Friedlová Eliška
Kulštejnová Tereza
Pečiová Iveta

Hynčicová Michaela
Langrová Lucie
Nechanická Aneta

Bahulová Barbora
Butulová Dana
Duchková Milada

Mikulková Denisa
Marešová Monika
Lowingerová Tereza

Koudelková Zuzana
Hudečková Lucie
Šimerdová Jiřina

Medunová Kateřina
Jonášová Denisa
Cejnarová Tereza

Jebavá Šárka
Šenkýřová Klára
Nováková Pavla

Bajerová Lenka
Kmůchová Petra
Hirmerová Lucie

Vršecká Andrea
Genttnerová Karolína
Jágriková Kristýna

Šimerdová Jitka
Medunová Růžena
Pajerová Karolína

Šleisová Zuzana
Růžičková Tereza
Boukalová Barbora

Rusynová Jessica
Dobrá Nikola
Konečná Monika

Kroulíková Tereza
Skalská Lucie
Vágnerová Jana

Nolčová Andrea
Dolská Marie
Suchmanová Věra

Štěpánková Marie
Havlová Iveta
Buriánková Veronika

Růžková Pavla
Růžičková Milada
Škalová Jana

Klímová Lucie
Pyšová Zuzana
Hájková Daniela

Sedláčková Anděla
Klímová Michaela
Vebrová Adéla

Volšičková Anna
Illimannová Ester
Vodehnalová Lenka

Novotná Anna
Řepová Kristýna
Musílková Martina

Jaklová Natálie
Drobná Magda
Tschopová Gábina

Tschopová Eliška
Ježková Zdeňka
Hořčicová Tereza

Masná Anežka
Pajasová Tereza
Kijonková Petra

Tomandlová Lenka
Dobřichovská Jana

100 m ženy 2. kolo

Kaslová Alena
Dobřichovská Jana
Borůvková Veronika

Pyšová Zuzana
Klímová Lucie
Ježková Zdeňka

Jágriková Kristýna
Butulová Dana
Škalová Jana

Plačková Václava
Mikulková Denisa
Hrouzková Andrea

Urlichová Jana
Skalská Lucie
Bublová Nikola

Seberová Klára
Vršecká Andrea
Machalová Veronika

Nolčová Andrea
Růžičková Tereza
Marková Markéta

Marešová Monika
Pajerová Karolína
Masná Anežka

Boukalová Barbora
Reinwartová Lucie
Šenkýřová Klára

Tomandlová Lenka
Hirmerová Lucie
Mifkovičová Petra

4×100 muži

Reprezentace

Reprezentace

Reprezentace

Reprezentace

SDH Horní Kamenice A

SDH Havířov Město

SDH Český Těšín

SDH Volduchy

SDH Juřinka

SDH Ortočín

SDH Dolní Beřkovice

SDH Měmetice

SDH Škoda Kvasiny A

Team Lausitz

SDH Bystřice n.U.

SDH Tuř

SDH Moldava

SDH Zbožnov A

SDH Veselá

SDH Krouna

SDH Vrtbo-Hobenov

SDH Kvasiny

SDH Kuřim

VŠB TU Ostrava A

HaZ Poprad

SDH Morašice

SDH Český Těšín Mos.

SDH Mistřice A

SDH Horní Kamenice B

SDH Škoda Kvasiny B

SDH Zbožnov B

VŠB TU Ostrava B

SDH Mistřice B

výběr Vysočina

SDH Ostrava Michálkovice

SDH Písková Lhota

SDH Široký Důl B

Československá štafeta

4×100 ženy

SDH Poniklá A

SDH Malenovice

SDH Chválenice A

SDH Poděvousy A

SDH Škoda Kvasiny

SDH Dlouhá Ves

SDH Velké Meziříčí

SDH Výčapy

SDH Ostrava Michálkovice A

SDH Chválenice B

SDH Poděvousy B

SDH Poniklá B

SDH Hřibojedy A

SDH Ostrava Michálkovice B

SDH Hřibojedy B

4×100 HZS

HZS Kraje Vysočina

HZS MSK Karviná A

HZS Plzeň

HZS Zlínského kraje A

HZS Krl. kraje

HZS hl. města Prahy

HZS Libereckého kraje

HZS MSK Ostrava A

OR HaZZ Poprad

ZHÚ G4S Bratislava A

TU Liberec

HZS MSK Karviná B

HZS Zlínského Kraje B

HZS MSK Ostrava B

ZHÚ G4S Bratislava B

HZS PK Domažlice

Sdílejte tento Youtube přenos na svých Facebookových stránkách a odkazujte na @Firetv.cz

Podpoříte nás také sdílením na Facebooku FireTV nebo můžete odebírat zde náš Youtube kanál a být automaticky informování o nových videích a přenosech

MISS Hasička ČeskoSlovensko 2016

0

Přímý Přenos – MISS Hasička ČeskoSlovensko 2016

ZÁZNAM – Mistrovství ČR HZS A SDH – České Budějovice 2014

19

ZÁZNAMY Z MISTROVSTVÍ

Den 1. – PÁTEK (Výstup na věž a Slavnostní nástup)

Den 2. – SOBOTA (100m ženy)

Den 2. – SOBOTA (100m muži HZS a SDH, štafety 4x100m muži, ženy a HZS)

Den 3. – NEDĚLE (Požární útoky a Slavnostní vyhodnocení)

NILOX_BANNER_FIRE2

Nový ruský rekord Vladimir Sidorenko 14,75s – 100m překážek

2

Nový ruský rekord Vladimir Sidorenko 14,75s – 100m překážek

Zlatá medaile Kuby Pěkného z hasičské olympiády ve francouzském Mulhouse

Odebírejte informace z našeho YouTube kanálu kliknutím přímo zde a neuteče Vám jediný přenos nebo video

FireTV
Podpoříte nás také sdílením na Facebooku FireTV nebo můžete odebírat zde náš Youtube kanál a být automaticky informování o nových videích a přenosech

 

Už se to jednou stalo, bylo to neuvěřitelné a věříme, že se to může stát znova. Nominujte nás do opět soutěže Křišťálová lupa 2013 v kategorii zájmový web a ukažme společně všem kdo jsou hasiči zač a kolik nás je. Věříme, že díky Vám opět uspějeme Děkujeme
http://kristalova.lupa.cz/nominace/

ZÁZNAMY – MS dorostu a juniorů Svitavy 2014

6

V. Mistroství světa dorostu v požárním sportu a III. Mistrovství světa juniorů v požárním sportu

V. World Youth Championship and World Championship women in Fire and Rescue Sport and III. World Championship among national youth teams in Fire and Rescue Sport

V Чемпионата Мира среди юношей и Первенства Мира среди девушек по пожарно-спасательному спорту и III Чемпионат Мира среди национальных молодежных команд по пожарно-спасательному спорту
Чехия – Пардубицкий край – Свитави

útoky Český přenos

Русская трансляция

Výsledky útoky

NILOX_BANNER_FIRE2

3. den – štafety CZ

3. den – štafety rusky

Výsledky štafety

2. den – Stovky – český jazky

2. den – Stovky – ruský jazky

Výsledky stovky

Věže:
1. část

2. část

Věže – ruský komentář:

Výsledky:

1. den tréninky video

1. den tréninky – dorostenky video

2. den tréninky video

https://www.facebook.com/events/748415661836267/

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,174FanoušciLike
6,006FollowersOdebírat
89FollowersOdebírat
0OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV