Od samého začátku fungování naší televize FireTV nás věrně doprovází značka oblečení Bison Sportswear. Díky jejich podpoře jsou kameramani, reportéři a komentátoři naší televize vždycky ihned viditelní a v davu na první pohled rozeznatelní.
Těsně před vánoci jsme se zastavili nedaleko Brna, kde má značka Bison ve vesnici Nesvačilka svoje sídlo.

V malé fotoreportáži se můžete podívat do zákulisí výroby dresů, které se vyznačují svou jedinečností a možností přenést vlastní představy o designu do reality. Kromě dresů se zde šijí i populární mikiny, volnočasové týmové polokošile, šály, nebo kulichy pro jednotlivé zákazníky tak, že tvoří ucelenou a sjednocenou řadu.

„Jako český výrobce naše dresy vyrábíme výhradně v ČR a důsledně dbáme na kvalitu, což nás odlišuje od masové produkce. Používáme materiály pouze od dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost“ vysvětluje zástupce firmy Miloslav Bělohoubek a pokračuje „Naší specialitou je především zakázková výroba produktů s originálními designy. Nevyrábíme velké série unifikovaných designů, ale pro každý tým připravujeme vlastní, originální designový styl. Každý produkt má trošku odlišný design, ale dohromady utvářejí jeden celek. Hasiči patří již řadu let mezi naše stálé zákazníky. Byli jsme jedni z prvních výrobců, který se tomuto sportu začal věnovat a i nadále se snažíme, aby naše produkty byly na hasičských soutěžích vidět.“

Chcete-li aby vaše družstvo vypadalo pořád skvěle, je nejvyšší čas, protože až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě? Inu znáte to….

PODÍL