FireTV se i nadále snaží připravit na letošní sezónu co nejlépe a proto jsme se vrátili ke spolupráci s BISON SPORTSWEAR. Přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení nás opět obleče na ročník 2023 :).

Něco málo o našem partnerovi:

Jsme Bison Sportswear – přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Naší specializací je především zakázková výroba originálních kolekcí dresů pro všechny sporty. Každá sada našich dresů je originál přesně odpovídající požadavkům zákazníka.

Všechny produkty vyrábíme v České republice, máme tedy plnou kontrolu nad celým procesem výroby a ručíme za kvalitu každého výrobku. Naše dresy si ovšem oblíbili sportovci nejen v tuzemsku, ale prakticky po celém světě: na oblečení se značkou BISON můžete narazit ve všech zemích Evropské unie, v Kanadě, Spojených státech i Austrálii. Značnou část z nich pak tvoří dresy na zakázku pro profesionální sportovní kluby a organizace.

Příběh Bison Sportswear
Počátky naší firmy se datují do srpna roku 1995. Začínali jsme jako maloobchod s hokejovou výstrojí. Díky úspěšnému působení na trhu naše firma rostla jako z vody, a tak jsme se v roce 1998 začali zabývat také samotnou výrobou hokejových potřeb (bruslí, hokejek, hokejové výstroje) a hokejových dresů. Výrobu dresů jsme postupně rozšiřovali i na další sporty, až tato činnost samovolně přerostla v hlavní zaměření firmy.

V roce 2005 jsme (už pod názvem BISON) začali expanzi do zahraničí. Účastnili jsme se významných evropských veletrhů zaměřených na sport, díky čemuž jsme získali řadu zajímavých zakázek v zemích EU. Díky kvalitě našich výrobků tento trend pokračuje a zboží pro export dnes pokrývá větší část naší výroby.

V roce 2014 jsme udělali další krok vpřed otevřením nové výrobní haly se špičkovým zázemím. Zároveň jsme zmodernizovali a rozšířili veškeré technologické vybavení firmy. Díky tomu jsme byli schopni dostát rostoucí poptávce po našich dresech, zvýšit objem výroby a zlepšit koordinaci výrobních procesů.

 www.bison.cz

Podívejte se, jak to u nás vypadá.

PODÍL