A je to tady! Během Akademického mistrovství ČR v Ostravě odstartovala naše roadshow, na které spolu s našimi fanoušky oslavíme páté narozeniny FireTV. Na začátku března jsme představili naše nové logo a na sociální sítě začínáme vypouštět fotky z našeho zákulisí. Všechny fotografie označujeme hashtagem #PetLetFireTV.

„Při roadshow chceme, aby diváci viděli, jak se přenos vyrábí. Proto v zázemí akce připravujeme improvizované studio, ve kterém návštěvníci uvidí živý střih přenosu“, říká Karel Švéda. „Součástí stanu FireTV bude taky ralaxzóna, kde si s Vámi rádi popovídáme a naše hostesky Vám nabídnou i drobné občerstvení. Tak se za námi zastavte.“

Aby celodenní čekání bylo veselejší, máme připraveny různé divácké soutěže o ceny od našich partnerů. Hlavním partnerem bude Hasičská vzájemná pojišťovna a významnými partnery Bison, Knězek, Požární bezpečnost s.r.o. a Recyklujte s hasiči.

Celá akce vypukne v Ostravě na Akademickém mistrovství, přes Litoměřické Hasičské slavnosti budeme pokračovat na obě mistrovství České republiky jak Plamenu, tak dospělých a celá show skončí až na podzim v Širokém Dole. Kompletní seznam zastávek najdete v příloze.

Roadshow 5 let.pptx

PODÍL