Jistě jste si všimli, že v letošním roce se pravidelně objevuje hasičský sport na obrazovkách ČT Sport v rámci magazínu Sport v regionech. Každý týden náš štáb vyráží po celé republice, aby zdokumentoval a ukázal nějakou z hasičských akcí ve Vašem okolí. Na všech těchto zastávkách se můžeme setkat i se stánkem Litovle, partnera hasičského sportu.

Společně jsme pro vás připravili Tipovačku na vítěze, která probíhá úplně jednoduše. Stačí navštívit stánek Litovle, kde od obsluhy obdržíte tipovací lístek, na který napíšete svoje jméno a tip na vítěze závodu a jeho dosažený čas. Lístek potom opět v Litovelském stánku odevzdáte do začátku dané kategorie, na kterou tipujete.

Po skončení závodu se z odevzdaných tipů vyberou ty se správným jménem vítěze a nejlepším tipovačem se stává ten, kdo ke správnému jménu vítěze zapsal co nejpřesnější čas.

Na Českém poháru v běhu na 100m překážek v Jaroměři, kde jsme letos Tipovačku na vítěze rozjeli poprvé, se nám sešlo více jak 70 tipů. O ceny od pivovaru Litovel se podělili Jirka Volejník a Dominik Mašek, kteří shodně tipli za vítězku kategorie žen Šárku Jiroušovou a její čas 16,20. Šárka poté zvítězila výkonem 16,19 s. V kategorii mužů všem vypálil rybník Dominik Soukup, který zvítězil, ale za vítěze jej netipoval nikdo :)

bannerLITOVEL_uzky_0118

PODÍL