Aktuality

Domácí Aktuality

Hasičská výzva – Recyklujte a vydělejte si

0

Program Recyklujte s hasiči je již dlouholetým partnerem FireTV. Pro letošní rok si pro Vás připravili novou soutěž, která nese název: „HASIČSKÁ VÝZVA aneb sbírej a vyhraj!“

Princip soutěže je jednoduchý. Každý sbor, který v termínu od 1. května do 31. října 2018 uspořádá svoz vysloužilých elektrospotřebičů je automaticky zařazen do soutěže. Na konci soutěžního období sečteme váhu všech odevzdaných elektrospotřebičů a přepočteme ji na obyvatele dané obce (jako údaj o počtu obyvatel slouží databáze obyvatel Českého statistického úřadu).

Sbor s největším poměrem sesbíraného elektrozařízení vyhraje příspěvek ve výši 20 000 Kč na jím pořádanou společenskou, kulturní či sportovní akci. Sbor na druhém místě získá příspěvek 10 000 Kč a třetí nejaktivnější sbor získá 5 000 Kč.

180427_letak_hasicska_vyzva

Oprechtický hasičský víkend ( 16.6.2018-17.6.2018)

0

Online přenos z Oprechtického hasičské víkendu – 11. kolo MSL-MH – 17.6.2018.

Online přenos z Oprechtického hasičské víkendu – Climart CUP.

Online přenos z Oprechtického hasičské víkendu – 1. kola Moravskoslezské ligy v požárním útoku.

Soutěž ve vyprošťování Vyškov 2018

0

Divácky atraktivní soutěž ve vyprošťování z havarovaných vozidel. Utká se mezi sebou 7 družstev profesionálních hasičů z Jihomoravského kraje a hostující týmy z Olomoucka a Slovenska.

Česká chuťovka zahajuje 10. ročník

0

Letošní „osmičkový“ rok je rokem velkých kulatých výročí, ale také jednoho malého, které by ovšem nemělo mezi těmi velkými tak úplně zapadnout – alespoň ne u těch, kdo si rádi
pochutnají na výtečných a poctivých potravinách vyrobených u nás. Je tomu totiž právě deset let, co se skupina zdravě naštvaných potravinářských odborníků rozhodla čelit
nepřiměřenému tlaku trhu na co nejnižší cenu potravin, kdy i kvůli dravé zahraniční konkurenci zaplavovalo regály obchodů stále víc takového zboží, o jehož chuti a kvalitě se dalo úspěšně pochybovat.

Nad jubilejním desátým ročníkem soutěže o značku „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2018“ převzala opět odbornou garanci renomovaná Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, která spojuje dlouholetou tradici s progresivními směry a obory ve vědě a výzkumu, včetně potravinářského, a rovněž VOŠES, SPŠPT a SOŠPV (PODSKALSKÁ), kde budou na podzim probíhat i veškerá hodnocení přihlášených výrobků. Odborným patronem soutěže je i letos rektor VŠCHT prof. Ing. Karel Melzoch, CSc.

HVP půlbanner

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ

20,174FanoušciLike
6,006FollowersOdebírat
89FollowersOdebírat
9,076OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM FIRETV